„Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“

2022 03 17

2022 m. kovo 17 dieną Visagino „Auksinio raktelio“ lopšelio – darželio ugdytiniai su auklėtojomis dalyvavo edukacinėje parodoje „Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“.

Priešmokyklinukai keliavo su Šiaurės šalių literatūros personažais, atliko daug užduočių. Vaikai spėjo užšifruotų pasakų „Mergaitė su degtukais“, „Princesė ant žirnio“ ir kitų pavadinimus. Mažieji noriai iliustravo knygas, vieni piešė įrėmintos knygos iliustraciją, kiti kūrė mėgstamos pasakos paveikslą.

Priešmokyklinukai susipažino su Šiaurės šalimis, nepaprastame žėmėlapyje kartu su bibliotekininkėmis apgyvendino literatūros herojų šalyje, iš kurios jis atplaukė pas mus į biblioteką.

Renginio pabaigoje vaikai žiūrėjo animacinį filmą apie muminuką „Troliai Mumiai. Kerai“.