Skaitovų konkursas „Saugiai keliauju pavasario takeliu”

2023 04 27

2023 m. balandžio 27 dieną Visagino viešojoje bibliotekoje vyko Visagino miesto mokyklų pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas „Saugiai keliauju pavasario takeliu“, kurį organizavo „Verdenės“ gimnazija kartu su Visagino policijos komisariatu.

Renginyje šventiškai pasipuošę dalyvavo mokiniai, mokytojai ir tėveliai. Melodingus eilėraščius apie pavasarį, atbundančią gamtą deklamavo 18 vaikų.

Vertinimo komisija išrinko geriausius skaitovus, bet pralaimėjusiųjų nebuvo. Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova visus skaitovus apdalijo gausiomis dovanomis, diplomais ir padėkos raštais.

„Verdenės“ gimnazijos mokytoja Aliona Kurpienė mokiniams priminė pėsčiųjų ir dviratininkų pareigas. Pradinukai aktyviai dalyvavo viktorinoje, kur atsakinėjo, kaip teisingai elgtis gatvėje, perėjoje ar kelyje.

Tikimės, kad ir ateityje vaikams biblioteka taps naujų susitikimų ir atradimų vieta.