Susitikimas su fotografu Algimantu Aleksandravičiumi

2021 09 29

2021 m. rugsėjo 29 d. Visagino viešosios bibliotekos filialo Meno galerijoje įvyko susitikimas su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, Tarptautinės meninės fotografijos federacijos (FIAP) fotografu menininku (AFIAP), Lietuvos fotomenininkų sąjungos Garbės nariu, fotografu Algimantu Aleksandravičiumi.

Įžymųjį fotomenininką pristatė Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos renginių organizatorė, Lietuvos poetė Elvyra Pažemeckaitė.

Susitikime su visaginiečiais atsiskleidė autoriaus talentas tobulai pajusti žodžio grožį ir jėgą. Eksponuodamas savo fotografijas ekrane, menininkas susirinkusiems skaitė ir savo sukurtą poeziją, tuo labai nustebindamas žiūrovus ir nepalikdamas abejingų.

Tarp visaginiečių ir svečių užsimezgė graži draugystė, planai ateičiai: būsimiems susitikimams, fotografijų parodoms.

Tai tęstinio Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos vykdomo projekto „Literatūros ir kino dienos bibliotekoje XII“ renginys, skirtas Panevėžio regiono gyventojams populiarinti Valstybės kultūros ir meno premijomis (nacionalinė ir vyriausybės) apdovanotų menininkų kūrybą.