Susitikimas su vaikų knygų rašytoju iš Ukrainos Olegu Majboroda

2022 12 21

Gruodžio 21 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale įvyko susitikimas su vaikų knygų rašytoju iš Ukrainos Olegu Majboroda.

Dalyvauti buvo pakviesta progimnazijos „Gerosios vilties“ 3d klasė. Užsiėmimą vedė Kijevo (o dabar ir Visagino) gyventoja Katerina Yukhnevich su mokiniais, kurie taip pat atvyko iš Ukrainos.

Surasti bendrą kalbą ir susišnekėti pavyko greitai - gimtąja kalba buvo skaitomos ištraukos iš O. Majboroda kūrybos, taip pat buvo prisiminti gerai pažįstami eilėraščiai ir liežuvio suktukai. Bibliotekos darbuotojus maloniai nustebino lietuviškos dainos „Du gaideliai“ atlikimas, kurį susitikimo dalyviai dainavo choru ir dideliu įkvėpimu. O. Majboroda padovanojo keletą savo knygų bibliotekai. Netrukus visi norintys susipažinti su autoriaus kūryba, gali užeiti į biblioteką jas paskaityti.

Dėkojame autoriui, vedėjai ir vaikams už gražų, įsimintiną ir šilumos kupiną laiką praleistą kartu.

Dainos „Du gaideliai“ fragmentas: