Veros Civenkovos tapybos darbų paroda

2023 09 12

Iš Ukrainos į Lietuvą Vera Civenkova atvažiavo 1981 m. į atominės elektrinės statybas. Išsilavinimas techninis, statybos srityje aukštasis.

Nuo jaunystės tapybos ir grafikos mokėsi pas puikią pedagogę Iriną Snurnikovą. Vėliau tęsė mokslus Maskvos dailės universitete, specialybė – tapyba ir grafika.

Šiuo metu autorė yra Visagino menininkų klubo „Kvadratas“ narė, dalyvavo Visagino viešosios bibliotekos organizuotose parodose, VKC salėje „Draugystė“, Ignalinoje, Zarasuose, Ludzos (Latvija) kraštotyros muziejuje. Dalyvavo parodose-konkursuose „Aukso vainikas“ Zarasuose ir Visagine.

Penktadienį, rugsėjo 8 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko Veros Civenkovos parodos pristatymas: menininkė šeimos nariams ir bendraminčiams įdomiai pasakojo apie savo kūrybinį kelią, parodoje eksponuojamus paveikslus, jų atsiradimo istorijas, kūrybines idėjas. Taip pat renginyje skambėjo Hanos Vinokur atliekamos dainos.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir primename, kad pasigrožėti Veros Civenkovos peizažais ir natiurmortais galite iki rugsėjo 30 d.

Kviečiame!