Visagino bibliotekininkai dalyvavo Vilniaus knygų mugėje

2022 02 24

2022 m. vasario 24 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 22-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Šių metų mugės tema – vaizdas kaip tekstas, kuri skleidėsi per meno parodas, iliustracijas, knygos meno parodas, tikrus pokalbius bei diskusijas, geriausių metų knygų ir geriausių knygų kūrėjų pristatymus.

Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Mugės dalyviai – leidyklos, knygų prekybininkai, užsienio šalių kolektyviniai stendai, mokslo institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos, kt. Pirmoji mugės diena – „Bičiulių diena“.

Tądien į knygų mugę vyksta bibliotekininkai iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių. Visagino viešosios bibliotekos darbuotojai bei miesto mokyklų bibliotekininkai taip pat dalyvavo šiame renginyje. Bibliotekos bendruomenei dalyvavimas išvykoje – puiki galimybė pasisemti įkvėpimo, naujovių, susipažinti su knygų autoriais, dalyvauti diskusijose, pristatymuose, parodose, klausytis muzikos, eilių ir tiesiog gerai praleisti laiką su knygomis ir jas kuriančiais žmonėmis.