Visagino metraštininkui Algirdui Kavaliauskui – 80

2021 10 22

Habilituotas humanitarinių mokslų daktaras Algirdas Kavaliauskas visaginiečiams gerai pažįstamas kaip rašytojas ir Visagino metraštininkas 2021 m. spalio 24 dieną švenčia savo 80-metį. Ta proga bibliotekoje parengta literatūros paroda „Vertybės, įprasminančios gyvenimą“.

Algirdas Kavaliauskas ne kartą buvo apdovanotas atminimo medaliais, 2006 m. tapo S. Rapalionio premijos laureatu, 2015 m. už visuomeniškai aktualią publicistiką jam įteiktas G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“. Šio garbingo 80-ojo jubiliejaus proga aktyvus LŽS Senjorų klubo narys, žurnalistas ir rašytojas A. Kavaliauskas šiemet buvo įvertintas aukščiausiuoju LŽS medaliu už nuopelnus žurnalistikai.

Visagino viešosios bibliotekos darbuotojai nuoširdžiai dėkoja jam už ilgametį bendradarbiavimą ir sveikina sukaktuvininką, linkėdami jam tvirtos sveikatos, energijos ir kūrybinės sėkmės.

Plačiau ČIA: