„Žaidžiame pasaką“ (Š. Pero pasakų motyvais)

2023 01 18

Šių metų sausio 12 dieną sukako 395 metai kai gimė prancūzų pasakininkas, rašytojas, poetas Šarlis Pero. Jo sukurtos pasakos „Miegančioji gražuolė“, „Raudonkepuraitė“ , „Mėlynbarzdis“ ir kt. gyvuoja ir žavi skaitytojus jau ne vienus šimtmečius.

Visagino viešosios bibliotekos filiale 2023 m. sausio 18 d. į edukacinį užsiėmimą „Žaidžiame pasaką“ (Š. Pero pasakų motyvais) rinkosi jaunieji bibliotekos lankytojai norintys susidraugauti su pasaka. Žaidybine forma vaikams buvo pristatytos labiausiai žinomos Šarlio Pero pasakos „Raudonkepuraitė“, „Pelenė“ ir „Batuotas katinas“. Kartu buvo skirtas dėmesys pasakų personažams, jų savybėms ir charakterio bruožams. Burtų keliu pasiskirstę į dvi komandas vaikai pasitikrino savo greitumo ir kūrybiškumo gebėjimus. Vaikus laukė daug smagių žaidimų ir užduočių. Reikėjo padėti Pelenei rūšiuoti žirnius ir pupas, vykdyti karališkus norus, vaizduoti skirtingus iš pasakų kilusius gyvūnus ir atsakinėti į viktorinos klausimus.

Dėkojame lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ grupės „Saulėgrąžiukai“ ugdytiniams ir mokytojai O. Trokš už gerą nuotaiką ir linksmai praleistą laiką.