Antonas Jevtiuchovas

Antonas Jevtiuchovas

Susipažinau su juostine fotografija 2008 m., kai atradau sofoje paslėptą „Zenit-E“. Išryškinus pirmuosius 3 negatyvus, gavau tik du vertingus kadrus, nes tada dar gerai nežinojau, kaip tinkamai naudotis šiuo daiktu. Vėliau, fizikos ir logikos dėka, man pavyko suprasti vaizdo prasiskverbimo pro objektyvą mechanizmą... Ir prasidėjo.
 
2009 m. Šv. Kalėdų dieną Kalėdų Senelis/Senelis Šaltis padovanojo man „Minolta AF7000“ (pirmąją automatinio fokusavimo kamerą). Su fotoaparatu buvau visur, kur galėjau būti. Laikui bėgant, įgyjant daugiau patirties, tapau labai išrankus kadrų atžvilgiu. Atvykdamas poilsiauti arba atostogauti į Visaginą, gaudžiau kadrus, teikiančius man jaukios šilumos pojūtį, taip pat dariau draugų nuotraukas, kurie išvyko ir gyveno užsienyje.
 
Vėliau studijavau fotožurnalistiką Didžiosios Britanijos universitete. Išmokau dirbti su cheminiais reagentais fotojuostoms ryškinti, taip pat spausdinimo proceso „raudonajame kambaryje“. Kartkartėmis draugai kviečia mane į savo renginius dalyvauti kaip nepriklausomą fotografą.
 
Turiu daugiau nei 100 fotojuostų ir virš 3000 fotografijų iš įvairių situacijų, iš skirtingų šalių, ir visos jos yra su maža sidabro dalimi.
 
Linkiu Visaginui klestėjimo ir šaunių iniciatyvų!
 
Facebook paskyra: https://www.facebook.com/anton.jevtiuchov
Aktyvaus poilsio gamtos turai „LitWild“: https://litwildtravel.com
LitWild: https://www.facebook.com/litwild

 
Galerija