Jelena Murina

Jelena Murina

Pagal išsilavinimą esu biologijos mokytoja, dirbu Visagino „Atgimimo“ gimnazijoje. 2007 m. nusipirkau savo pirmąjį veidrodinį fotoaparatą, pradėjau fotografuoti ir iki šio laiko negaliu sustoti. Fotografija yra mano didelė aistra.

Į Visaginą atvykau 1990 m. Tai, kas mane tada labai stipriai sužavėjo, buvo ryškus skirtumas tarp santūrios geležinkelio stoties ir pačio miesto. Pradžioje klaidžiojau šio miesto gatvėmis su dideliu susižavėjimu. Patiko viskas - originali architektūra (Latvijoje, iš kur aš atvykau, tada taip nestatė), mikrorajonų išdėstymas, ežeras, miško parko zona. Atrodė, kad miško salelės, peržengusios kelią, keliauja į patį miestą. Mėgstančiam fotografuoti gamtą čia viskas išdėstyta šalia pat – išeinant iš namų galima iš karto fotografuoti peizažus, gėles, voveres, drugelius.
 
Nepaisant to, kad bėgant laikui mano fotografavivmo pomėgiai pakito, aš vis tiek kartais mėgstu su fotoaparatu išeiti į Visagino miesto gatves ir klaidžioti, ieškant vaizdų, kuriuos būtų galima nufotografuoti.
 
Miestui, tapusiam man gimtuoju, norėčiau palinkėti neprarasti savo individualumo ir savitumo, o ieškant pažangos ir investicijų - išlaikyti tą retą žavesį, kuris privertė mane 1990-aisiais metais klaidžioti po šį miestą su nuostaba ir susižavėjimu.

Jelena Murina | Facebook
https://bit.ly/3ZmLswp

JM ArtPhotography | Meninė fotografija
https://bit.ly/3IxvBEv

 
Galerija