Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Pasidaryk savo skaitmeninį nuotraukų albumą“

2023 08 18

2023 m. rugpjūčio 18 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Pasidaryk savo skaitmeninį nuotraukų albumą“.

Mokymuose dirbome su „Microsoft PowerPoint“ programa. Išmokome pasidaryti albumo skaidres, jas animuoti, pridėti meninių efektų. Mokymo dalyvių padaryti albumai nustebino savo originalumu ir meniškumu.

Norime pakviesti į ateinančius mokymus „Darbas su Microsoft Word programa“, kurie vyks rugsėjo 8 d., 11 val. Mokymai skirti pradedantiesiems, kurie norėtų įgyti naudingų kompiuterinio raštingumo žinių dirbant su teksto rengimo programa.

14 gegužės, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa – 2 dalis“
23 balandžio, 2024
Kompiuterinio raštingumo mokymai „Išmokime dirbti su Microsoft Word programa“
09 vasario, 2024
Antroji kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“
31 sausio, 2024
Bibliotekoje vyko mokymai „Interneto vingiai: kaip nepasiklysti“
30 sausio, 2024
Kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“
20 spalio, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kompiuterio pradžiamokslis: nuo ko pradėti?“
18 rugpjūčio, 2023
17 gegužės, 2023
Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kaip prisijaukinti kompiuterį“